Medřičské listy

Další příděl pro dorostence

Napsal boss dne 14 - Červen - 2012

Starší dorost – divize 26. kolo

FC Velké Meziříčí – 1. SK Prostějov 1:8 (0:3)

Rozhodčí : Polák – Dlouhý, Teplý

Diváci : 10

Branky : 2x Preisler (31.), (36. pen.), Klimeš (65.), Kopečný (67.), Móri (70.), Dostal (71.) –  Voneš (33. vlastní), Polák (83.)

Karty : žlutá – Bradáč (16.), Maloušek (36.)

Sestava: Dohnal (46. Pöpperl) – Maloušek, Štefka, Voneš, Nápravník – M. Ostrý (36. Hejtmánek, 85. Řeháček), Ráček (11. Komínek), Polák, Bradáč (66. Š. Ostrý) – Pól, Kameník

Popis utkání:

Poslední utkání sezóny jsme hráli na umělé trávě proti celku Prostějova, který se pyšnil velmi produktivní střeleckou formou. Hrálo se za velmi deštivého počasí.

Do první vážné šance se dostal Pól, který při samostatném úniku zkoušel z 20 metrů vystřelit nebezpečnou skákavou střelu na brankáře, ale ten s menšími problémy chytil míč. V 8 min. po rychlém protiútoku nastřelili hosté tyč. V 11 min. byl likvidačním zákrokem zastaven Ráček, který musel předčasně odejít do kabin s podezřením na zranění holenní kosti. V 19 min. se dostál míč do našeho malého vápna, ale naštěstí Kopečný střílel nad bránu. O dvě minuty později střílel Polák těsně vedle tyče. Ve 31 min. vstřelili po zásluze hosté gól, když po propadnutí naší obrany vstřelil gól Preisler. Neuběhly ani dvě minuty a znovu se radovali hosté, kdy centrovaný míč letěl do vápna, na který reagoval skluzem Voneš, ale jeho skluz poslal míč do brány. Ve 36 min. fauloval Maloušek ve vápně Preislera a sám postižený penaltu proměnil. V závěru poločasu stříleli hosté těsně nad břevno.

Ve druhém poločase v 52 min. a v 55 min. orazítkovali hosté jen tyč Pöpperlovy brány. V 59 min. po křížném centru na pravou stranu se propadl Maloušek, ale Preisler střílel těsně vedle tyče. V 62 min. po zahraném rohu hlavičkoval Dostál těsně nad břevno. V 65 min. po centru do vápna se míč odrazil k osamocenému Klimešovi, a ten nedal Pöpperlovi šanci. V 67 min. vstřelil gól Kopečný, který mířil k tyči. V 70 min. po zahraném rohu odvrátil míč Pöpperl, ale na dorážku Móriho už byl krátký. Neuběhla ani minuta a po zaváhání naší obrany vstřelil gól Dostál. V 83 min. vstřelil krásný gól Polák.

Dnes jsme podali opět tragický výkon, jako minulý týden v Otrokovicích. Do 15 minuty jsme hráli dobře, ale po zranění Ráčka jsme úplně herně vypadli. Nepřesné přihrávky, neobsazování hráčů,….atd. Soupeř si zaslouženě odváží vysokou výhru. Sezónu jsme zakončili na 9. místě s 30 body.

Trenér – Libor Smejkal ml.

Můžete vložit komentář, nebo zpětný odkaz z Vaši stránek.

Komentář

velikost videa 310x250