Medřičské listy

Zahráli si na NMČR v malé kopané

Napsal boss dne 13 - Srpen - 2012

Tým složený z velkomeziříčských fotbalistů pod názvem LA BUCAÑEROS se zúčastnil 22-24. 6. 2012 neoficiálního mistroství ČR v malé kopané v Českém Dubu (severní Čechy), který pořádal bývalý ligový fotbalista a komentátor ČT Luděk Zelenka za spolupráce mnoha sponzorů.

První hrací den jsme zajížděli 2 km od Českého Dubu do vesnice Bohumileč, kde jsme odehráli svoji skupinu. Ve skupině L jsme hráli s týmy AC Bongo Bongo, Los Bembelos, FC Rudlinky, FC Wanted Criminal. Do turnaje se přihlásilo 60 týmů z celé České republiky a dva týmy hvězd REAL TOP PRAHA (Záruba,…atd.) a NOVA TEAM. Hrálo se 2 x 10 min.

První zápas jsme sehráli s týmem AC Bongo Bongo, ve kterém jsme prohrávali ve 2 min. 1:0. Soupeř měl velké kvality a zkušenosti, protože se v minulém ročníku dostal až do osmifinále. Do první půle jsme dokázali vyrovnat brankou Michala Boučka. Ve druhém poločase jsme dokázali otočit zápas na svoji stranu, když Michal Bouček nekompromisní střelou nedal brankáři šanci. Zápas jsme nakonec zvládli a připsali si cenné 3 body. V dalším zápase nás čekal tým Los Bembelos. V tomto zápase jsme vyhráli 4:1, na gólech se podíleli: Adam Pospíšil, Lukáš Liška, Pavel Wasserbauer, Aleš Dočkal Ve třetím zápase jsme porazili tým FC Rudlinky 10:3, góly vstřelili: 3x Adam Pospíšil, 2x David Polák, 1x Lukáš Liška, Pavel Wasserbauer, Aleš Dočkal, Tomáš Kuřátko, Michal Bouček. To znamenalo, že jsme postoupili do velkého nedělního finálového turnaje. Poslední zápas ve skupině byl pro nás jen tréninkový, který jsme nakonec zvládli a porazili jsme FC Wanted Criminal 10:1, góly vstřelili: 2x Adam Pospíšil, Lukáš Liška, Aleš Dočkal, Pavel Wasserbauer, 1x David Polák a Jakub Večeřa. Sobotní den zdaleka nekončil, čekal nás doprovodný program v místě dění v České Dubu. Zde nás jako první v doprovodném programu uvítala taneční skupina DAIMONT, poté jsme mohli zhlédnout módní přehlídku. Závěrem večera vystoupila zpěvačka Olga Lounová a vedle ní vybraní fanoušci David Polák a Tomáš Kuřátko, která nadchla svojí krásou a zpěvem mnoho zúčastněných osob. Tečku za skvělým dnešním dnem udělala skupina TĚŽKÝ POKONDR, která dokázala udělat velkou show pro skandující fanoušky. Poslední finálový turnaj jsme odehráli v Českém Dubu, kde nás čekal tým TTNF, za který hráli někteří hráči ze Slovanu Liberec B. Po velmi vyrovnaném začátku jsme se dostali do vedení, když Pavel Wasserbauer placírkou střílel k tyči. Neuběhly ani 2 minuty a soupeř dokázal vyrovnat, když po zahraném rohu nikdo nedokázal zareagovat na úplně volného hráče. V závěru jsme spálili tři velmi dobré šance. Soupeř si vytvořil 2 šance, ale ty byly zlikvidovány brankářem Liborem Smejkalem. V závěru soupeř nastřelil z velké vzdálenosti břevno. Za nerozhodného stavu 1:1 přišly 3 pokutové kopy. Na první penaltu se postavil soupeř, jeho směr vystihl Libor Smejkal, ale bohužel mu k vyražení míče chyběly milimetry. Naší první penaltu proměnil bez problému Lukáš Liška. Druhou penaltu proměnil opět soupeř, na ni musel dokázat odpovědět Jakub Večeřa, ale přes velké fandění NOVA TÝMU našemu týmu, nedokázal trefit bránu. Třetí penaltu proměnil soupeř a mohl se radovat z postupu do další vyřazovací části. Na turnaji jsme skončili nejhůře 16 z 60 týmů.  Vlastními chybami během zápasu jsme se připravili o skvělé umístění. Vůbec nemusíme nad tímto zápasem smutnit, protože jsme na turnaji předvedli skvělý týmový výkon a hlavně skvělou partu. Turnaj vyhrál KO team, který na penalty porazil domácí tým PFC Český Dub, který vyhrál loňský premiérový ročník.

Chtěl bych poděkovat všem naším hráčům, kteří se turnaje zúčastnili a panu Luďku Zelenkovi, bez kterého by turnaj vůbec nevznikl. Doufám, že příštího ročníku ZELENKA CUP 2013 se zúčastníme v hojném počtu a hlavně ve zdraví a vytvoříme opět výbornou partu.

-LS-

Můžete vložit komentář, nebo zpětný odkaz z Vaši stránek.

Komentář

velikost videa 310x250