Medřičské listy

INTERNETOVÁ TELEVIZE

Napsal admin dne 6 - Červen - 2011

INTERNETOVÁ TELEVIZE VELKÉ MEZIŘÍČÍ

První SOUKROMÁ internetová televize regionu Velkomeziříčska se zrodila během roku 2011.

Je zřejmé, že realita virtuálního světa je tvrdá, ale ONA si v něm jistě svoje místo vydobude. Do vínku dostala ODVAHU, ZKUŠENOSTI, VZDĚLÁNÍ , ale hlavně SLUŠNOST, NADŠENÍ a DUŠEVNÍ SÍLU.

Je výsledkem snažení několika málo lidí, kteří nejsou lhostejní k životu kolem sebe. Nemají ale přitom ambice velikášské, chtějí si jenom uchovat nejen pro sebe to, co se děje v přítomnosti, neboť vědí, že přítomnost je v mžiku minulostí…

A to hodlají zachytit, zdokumentovat, uložit – pro svoji potřebu, ale i pro ty, jež o to budou stát. Těm všem budou nabízet videoreportáže i publicistické videopořady a spoustu dalšího. Netřeba prozrazovat vše v počátku, je dobré se stále na něco těšit. Třeba na video medailony, vytvořené podle svých vlastních, nejniternějších představ – bez cenzury a bez obhajování kohokoliv a čehokoliv.

Svoboda slušného slova i projevu nade vše!

INTERNETOVÁ TELEVIZE VELKÉ MEZIŘÍČÍ je partnerem INTERNETOVÉ TELEVIZE MASARYKOVY UNIVERZITY BRNO – MMTV.

E-mailová adresa:

studio@televizevm.cz

Tel.: 739 446 820, 732 203 787

Webové stránky

www.televizevm.cz

Autorská práva

Webové stránky www.televizevm.cz jsou chráněny autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Publikování, další šíření či zprostředkování jejich obsahu je bez písemného souhlasu vydavatele ZAKÁZÁNO.

All rights reserved.


Komentář

velikost videa 310x250